ZWO 78MM ASI HOLDER RING [ZWO-NEWRINGD78-CLEARANCE]
ZWO-NEWRINGD78-CLEARANCE
1 in stock On sale IN STOCK, usually ships within 48h or less directly from our Canadian warehouse
This is ZWO's New Holder Ring for ASI Cooled Cameras has an internal diameter of 78 mm and is suitable for cameras with outside diameters less than 78 mm.
 Share
About ZWO 78MM ASI HOLDER RING [ZWO-NEWRINGD78-CLEARANCE]
Shipping Options
Options shown are based on your estimated location.
Shipping Size
  • Size
    0 in × 0 in × 0 in