IDAS Light Pollution Suppression Filters - D1. 28.6mm LPS D1 filter [HU-LPS-D1-286-CLEARANCE]
HU-LPS-D1-286-CLEARANCE
1 in stock On sale IN STOCK, usually ships within 48h or less directly from our Canadian warehouse
Note, however, that light pollution suppression filters are not a perfect substitute for dark skies.
 Share
About IDAS Light Pollution Suppression Filters - D1. 28.6mm LPS D1 filter [HU-LPS-D1-286-CLEARANCE]
Shipping Options
Options shown are based on your estimated location.
Shipping Size
  • Size
    0 in × 0 in × 0 in